سرخط خبرها

مردم «شیرینو» چشم انتظار تحقق وعده مسئولان هستند ، بازگشت پانسیون پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت بندر شیرینو

مردم «شیرینو» چشم انتظار تحقق وعده مسئولان هستند ، بازگشت پانسیون پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت بندر شیرینو

رئیس شورای اسلامی بخش سیراف با تاکید بر بازگشت پانسیون پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت بندر شیرینو گفت: مردم «شیرینو » چشم انتظار تحقق وعده مسئولان هستند.

بندر شیرینو در شهرستان کنگان استان بوشهر با جمعیتی بیش از ۱۷ هزار نفر به عنوان بزرگترین روستای جنوب کشور شناخته می‌شود که نیاز است توجه ویژه‌ای به این بندر صورت گیرد.

ابراهیم بهمنی گفت در نشست صمیمی با مهندس محمود میر حاجی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به همراه اصحاب رسانه ، مثل همیشه پیگیر مطالبات مردم در حوزه درمان بودیم، و همچنین به رئیس شبکه بهداشت یادآور شدیم مردم بندر شیرینو چشم انتظار محقق شدن وعده و قول مسئولین در خصوص بازگشت پانسیون پزشک (طبقه سوم) به مرکز جامع سلامت شیرینو هستند.

وی گفت: در حالت عادی پزشکان در منطقه صنعتی بخاطر آلودگی هوا و نبود خدمات رفاهی نمی مانند، حال فکر کنید این مرکز پانسیون هم نداشته باشد، مردم باید چه دردسرهای بکشند.

بهمنی احداث پانسیون‌های پزشکان را گامی مهم در جهت ایجاد زمینه ماندگاری پزشکان دانست و گفت: مردم محیط پیرامونی صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی باید از منافع و مزایای استقرار این صنایع و تاسیسات منتفع شوند،ولی متاسفانه تا کنون برای این بندر اینگونه نبوده، و امید داریم با پیگیری های مسئولین استان و شهرستان ارتباط صنعت و جامعه محلی شکل بگیرد این ارتباط می تواند نتیجه ی مطلوبی برای جامعه محلی به همراه داشته باشد.

بهمنی در پایان گفت: برای بازگشت طبقه سوم ( پانسیون پزشک) تا کنون ما قول از مسئولین محترم دولت سیزدهم از جمله معاون محترم عمرانی استاندار، فرماندار محترم شهرستان کنگان، معاون و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گرفته ایم.

بهمنی در پایان اظهارداشت به وعده مسئولین دولت سیزدهم خوشبین هستیم، جا دارد از پیگیری های حضرت آیت الله صفایی بوشهری و همچنین دکتر احمدی نماینده محترم مردم در مجلس تقدیر و تشکر کنم.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش